Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wifi w hotelu

Moja szwagierka prowadzi mały pensjonat w Bieszczadach i tak właśnie pytała mnie o radę w sprawie routera. W sumie dobry pomysł, żeby zagwarantować gościom dostęp do wifi. Chyba teraz większość turystów zwraca na takie udogodnienia uwagę prawda? Możecie polecić taki system specjalnie dla hoteli?
  Odpowiedz

Ja coś słyszałem, że podobno ta forma się w tym specjalizuje - www.wifimundo.com. Swoją drogą faktycznie teraz nawet noclegów szuka się przez internet także taki nowoczesny pensjonat to ciekawa oferta.
  Odpowiedz

To świetny pomysł. Na pewno dzięki temu będzie miała więcej gości. Turyści są teraz bardzo wygodni a bez internetu ani rusz. łatwiej tak zaplanować sobie jakieś atrakcje podczas urlopu i w ogóle....
  Odpowiedz

No szczerze to ja od baaaaardzoooo dawna nie widziałam hotelu bez wi-fi. Kiedyś żeby mieć internet w pokoju trzeba było płacić, teraz praktycznie wszędzie w hotelach jest free wi-fi, albo chodziarz miejsce z punktem dostępu jak lobby czy hol. Nie wyobrażam sobie żeby nie mieć dostępu do łącza podczas dłuższej podróży.
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Panel Użytkownika

Witaj! Nie masz jeszcze konta?

Dołącz do naszej społeczności już dzisiaj.

Nawigacja

Ostatnie Tematy

Theme © iAndrew 2016