WWR
Gotowy czy składany? - Wersja do druku

+- WWR (http://workingwithrails.com)
+-- Dział: Sprzęt komputerowy i GSM (http://workingwithrails.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Komputery Stacjonarne (http://workingwithrails.com/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Gotowy czy składany? (/showthread.php?tid=56)Gotowy czy składany? - Przemek - 01-24-2017

Mogę poznać Wasze zdanie? Znajomy ostatnio doradzał mi , żebym sobie sam skompletował cały komputer. Osobno płyta główna, karta graficzna, wentylatory itp.Wiem, że bezpieczniejsze wydaje się kupienie gotowego i całego komputera w sklepie. Ale może faktycznie w ten sposób można dobrać sobie lepsze części a przy okazji na tym oszczędzić?RE: Gotowy czy składany? - Hiena00 - 02-22-2017

Mój brat ma składany komputer, jest zapalonym graczem i musiał mieć wypasioną kartę graficzną i procesor, okazało się, że taniej go wyszło poskładać kompa niż kupić nowego.


RE: Gotowy czy składany? - klikacz - 02-24-2017

Też myślę, że składane są dużo lepsze jednak trzeba się dobrze znać na rzeczy. Ja na gotowcach nieraz się przejechałem, często nie ma też dokładnej specyfikacji, bo w sklepie dają tylko info jakie sami dostają od producentów i potem wychodzą różne dziwne rzeczy. W moim gotowcu na przykład okazało się, że mam karty RAM z kosmosu jakiejś firmy z KijWieGdzie.

Znam parę dobrych sklepów, gdzie goście na prawdę składają super cacka, wiec jeśli chcesz to napisz do mnie pw to podeślę Ci adresy. Mnie doradzili i mam kompa, który śmiga już 3rok.