WWR

Pełna wersja: Gotowy czy składany?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mogę poznać Wasze zdanie? Znajomy ostatnio doradzał mi , żebym sobie sam skompletował cały komputer. Osobno płyta główna, karta graficzna, wentylatory itp.Wiem, że bezpieczniejsze wydaje się kupienie gotowego i całego komputera w sklepie. Ale może faktycznie w ten sposób można dobrać sobie lepsze części a przy okazji na tym oszczędzić?
Mój brat ma składany komputer, jest zapalonym graczem i musiał mieć wypasioną kartę graficzną i procesor, okazało się, że taniej go wyszło poskładać kompa niż kupić nowego.
Też myślę, że składane są dużo lepsze jednak trzeba się dobrze znać na rzeczy. Ja na gotowcach nieraz się przejechałem, często nie ma też dokładnej specyfikacji, bo w sklepie dają tylko info jakie sami dostają od producentów i potem wychodzą różne dziwne rzeczy. W moim gotowcu na przykład okazało się, że mam karty RAM z kosmosu jakiejś firmy z KijWieGdzie.

Znam parę dobrych sklepów, gdzie goście na prawdę składają super cacka, wiec jeśli chcesz to napisz do mnie pw to podeślę Ci adresy. Mnie doradzili i mam kompa, który śmiga już 3rok.